אודות BCMS

אודות BCMS

BCMS היא מובילת השוק הגלובלי במכירה של חברות פרטיות.

אנחנו מייחסים הצלחה זו לגישה השונה והחדשנית שאנחנו מציעים ללקוחותינו.

הלקוחות שלנו בוחרים בנו משום שבשונה מחברות רבות אחרות בתחום ה– M&A, אנחנו יוצרים באופן פרו-אקטיבי שוק של רוכשים פוטנציאליים.

במשך 25 השנים האחרונות בנינו את המוניטין שלנו בהתבסס על אמון, יושרה וכבוד הדדי.

 הפילוסופיה שלנו – יצירת ערך בתהליך מכירת חברה

העצה החשובה ביותר שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו היא להבחין בין ערך ומחיר. רבים מלקוחותינו מבקשים כי נבצע הערכת שווי לחברה שלהם. הם מאמינים כי הערכת השווי של החברה תספק אינדיקציה מהימנה למחיר שהקונה יהיה מוכן לשלם, אולם, בכל פרויקט מחדש אנחנו מתוודעים לכך כי הערכת שווי באמצעות גישות מסורתיות אינה מספקת אינדיקציה מהימנה למחיר שהרוכש יהיה מוכן לשלם. בעוד שייתכן וגישה זו מתאימה לבנק המבקש לנתח ולהעריך חברה לצורך מתן אשראי, סביר להניח כי היא לא תשקף את שווי השוק האמיתי של החברה שלכם המבוסס על הפוטנציאל העתידי של החברה בעיני הרוכש.

במסגרת עבודתנו, אנחנו מבצעים הערכת שווי מהימנה של החברה שלכם המבוססת הן על ביצועי העבר והן על הפוטנציאל העתידי של החברה כאשר היא תהיה בבעלות רוכש פוטנציאלי. תוצאת שיטת הערכה זו הוכיחה עצמה כאפקטיבית ביותר בהשגת התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו.

ב- BCMS, אנחנו מתמקדים בשיווק ומכירת החברה שלכם תוך הדגשת הערך המוסף של החברה לרוכשים פוטנציאליים מתאימים בשוק. גישה זו מדגישה את הייחודית של החברה שלכם ומגבירה באופן משמעותי את סיכויי המכירה של החברה בשווי ובתנאים האופטימליים.

החברה שלכם שווה את מה שהשוק מוכן לשלם עבורה – אנחנו כאן כדי לעזור לכם לגלות כמה זה בדיוק.

בגלל שאנחנו חושבים מחוץ לקופסה, בשונה מדפוסי החשיבה המסורתיים, אנחנו מצליחים להשיג את הצעות הרכישה האטרקטיביות ביותר עבור לקוחותינו.