השירותים שלנו

השירותים שלנו

גישה שונה וחדשנית שבאמת עובדת!

כמו רוב בעלי החברות בעולם, סביר להניח שיש לכם ניסיון מועט בתהליך מכירת חברה.

אנחנו מבינים כי כניסה לתהליך שכזה יכולה להיות מרתיעה ולעתים קרובות כרוכה בחוויה אישית מאד משמעותית עבורכם.  אנחנו ב- BCMS ביססנו מוניטין אשר מוכיח עצמו בעקביות. בממוצע, תאגיד BCMS מוכר בעולם חברה אחת בכל 3.5 ימים.

חברות רבות יטענו שיש בידן את המומחיות הרלוונטית למכירת החברה שלכם. ב- BCMS אנחנו עובדים קשה יותר מכל חברה אחרת על מנת להבטיח שהנכס היקר שלכם יימכר לפי שוויו המקסימלי. הלקוחות הרבים והמרוצים שלנו מהווים עדות חיה לגישתנו הממוקדת בלקוח – אנחנו מספקים תוצאות יוצאות מן הכלל עבור לקוחותינו באופן עקבי.

ההצלחה שלנו מבוססת במידה רבה על תהליך 5 השלבים הייחודי לנו, אשר שוכלל במהלך השנים האחרונות בכדי להבטיח שהחברה שלכם תממש את ערכה האמיתי.

כאשר אתם עובדים אתנו, אנחנו מקצים עבורכם צוות ייעודי המורכב מ- 8 אנשי מקצוע בעלי מיומנות ומוטיבציה גבוהים ביותר.

צוות המומחים האישי שלכם יכלול חוקרי שוק, יוצרי שוק המאתרים רוכשים פוטנציאלים ברחבי העולם, אנליסטים כלכליים, מומחים בהכנת מצגות שיווקיות ומקצועיות, מובילי עסקאות ומנהלי משא ומתן ברמה הגבוהה ביותר. התהליך כולו יובל על ידי מנהל הפרויקט ומוביל המשא ומתן אשר ינהלו את התהליך כולו עבורכם ואתכם.

בחרו ב– BCMS, התאגיד המוביל בעולם במכירת חברות

בין אם אתם זקוקים לשירות המלא של מכירת חברה ובין אם אתם זקוקים רק לניהול המשא ומתן מול רוכש/ים פוטנציאלים, תוכלו להפיק את המירב מהמקצועיות הרבה והמחויבות המוחלטת שלנו אשר תבטיח לכם כי תיהנו מהשיעור הגבוה ביותר של התגמולים הכספיים המגיעים לכם כתוצאה ממכירת החברה שלכם בשווי המקסימלי.

רוצים לשמוע עוד על היתרונות הגלומים בעבודה המשותפת אתנו?

אתם מוזמנים להשתתף בסמינר הבוקר שלנו ללא עלות, לתאם פגישה ללא התחייבות וללא תשלום או להוריד את גרסת ה- PDF של הספר שלנו:
A refreshingly different approach to selling your business for its maximum value