פנו אליכם ואתם צריכים ייצוג?

רוכש פוטנציאלי פנה אליכם ואתם צריכים ייצוג?

במידה ורוכש פוטנציאלי פונה אליכם עם הצעה לרכישה, כיצד תוכלו לדעת האם ההצעה שלו מגלמת את השווי האמיתי של החברה שלכם?  במידה ותקבלו את ההצעה אתם מסתכנים במכירת החברה שלכם בתמורה נמוכה בהרבה משווי השוק האמיתי שלה.

מניסיוננו, אנחנו יודעים כי 75% מבעלי החברות שפנו אלינו לאחר שרוכש פוטנציאלי הביע עניין בחברה שלהם, מכרו את החברה שלהם לרוכש אחר, בשווי גבוה יותר, לאחר יצירת תהליך מקצועי וסביבה תחרותית עבור העסקה.

שירות הייצוג והמשא ומתן שלנו מאתר בתהליך מהיר רוכשים פוטנציאליים ואסטרטגיים נוספים עבור החברה, דן ברשימת הרוכשים הפוטנציאלים יחד אתכם ופונה אליהם לאחר אישורכם, וכך יוצר זירה תחרותית עבור החברה שלכם אשר תמקסם את שווי המכירה.

זוהי הדרך היחידה בה תהיו מסוגלים לגלות האם ההצעה הראשונית שקיבלתם היא הזדמנות מצוינת או שיש עוד מקום לשיפור. בנוסף, תהליך זה יצור עבורכם כרית ביטחון, כך שבמידה והרוכש הפוטנציאלי שפנה אליכם מהסס או בוחר לצאת מהעסקה, תהיינה לכם חלופות רציניות אותן תוכלו לשקול.

מעוניינים בקבלת מידע נוסף בנוגע לשירות המשא ומתן  שלנו?

הזמינו פגישת ייעוץ ללא תשלום

בפגישה זו נדון בפרטי הצעת הרכישה שקיבלתם ותוכלו להנות מייעוץ המבוסס על ניסיון של מעל ל– 25 שנים בסיוע לחברות למצוא את הרוכש הטוב ביותר עבורם. בנוסף, תהיה לכם הזדמנות ללמוד איך מוציאים חברה לשוק וכיצד ניתן להשיג באופן עקבי את השווי הגבוה ביותר בכל עסקת מכירה.